Gratka » PRACA » Produkcja » Kontroler Jakości - Operator Centrum Obróbczego CNC

Darmowe · Kontroler Jakości - Operator Centrum Obróbczego CNC

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Czerwiec 29, 2024 1:45 am

Location: Kluczbork, opolskie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: •Dobieranie – na podstawie dokumentacji techniczno-ruchowej obrabiarek – oprawek, uchwytów oraz innych pomocy warsztatowych do realizacji procesu technologicznego na obrabiarkach sterowanych numerycznie. •Eliminowanie podstawowych błędów obróbki oraz stosowanie sposobów zapobiegania ich powstawaniu . •Mocowanie narzędzi, przyrządów i uchwytów na obrabiarkach sterowanych numerycznie – wprowadzanie danych do sterownika. •Przeprowadzanie operacji kontroli międzyoperacyjnej oraz kontroli ostatecznej wyrobu •Wczytywanie i weryfikowanie programów obróbki w sterowniku obrabiarki. •Wprowadzanie innowacji na stanowisku pracy. •Wykonywanie szkiców prostych detali oraz określanie kolejności operacji i zabiegów procesów technologicznych dotyczących obrabianych przedmiotów. •Wykorzystywanie informacji przedstawionych w formie rysunków, schematów, tabel, wykresów oraz dokumentacji techniczno-technologicznej do opracowania technologii obróbki metali i tworzyw sztucznych. •Wizualna kontrola jakości spoin •Kontrola jakości elementów i gotowych produktów •Wyrywkowa kontrola podzespołów na wszystkich stanowiskach pracy •Kontrola końcowa wyrobów, zwalnianie wyrobów na magazyn wyrobów gotowych •Nadzór nad procesami spawalniczymi w firmie •Prowadzenie dokumentacji spawalniczej •Współudział w opracowywaniu instrukcji technologicznych spawania WPS, instrukcji roboczych, planów spawania, planów kontroli i badań i innych dokumentów wymaganych przez procedury Wymagania: •Wykształcenie min. średnie, mile widzianetechniczne •Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane •Dobra znajomość obsługi komputera (Outlook, MsOffice) •Duży poziom motywacji do pracy, nastawienie na realizację założonych celów •Umiejętność współpracy, nastawienie na rozwój Oferujemy: •Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku •Przyjazną atmosferę pracy •Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 2 lub 3 zmiany •Atrakcyjne wynagrodzenie 2000,00 zł netto na okresie próbnym, po umowie na okres próbny 2300,00 zł netto + premia uznaniowa Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ATHLETIC sp. z o.o. z siedzibą w Kluczborku.

Numer telefonu: 531524696

Leave your comment