Gratka » PRACA » Produkcja » Praca Na Produkcji - Łowicz

Darmowe · Praca Na Produkcji - Łowicz

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Lipiec 2, 2024 11:43 pm

Location: Łowicz, lodzkie, Poland

⭕ OPIS STANOWISKA : • Realizacja produkcji na podstawie dostarczonych planów produkcji, według określonych procedur i instrukcji; • Stanowiskowa kontrola produktu; • Dbałość o powierzone mienie; • Terminowa realizacja zadań; • Raportowanie uwag i niezgodności; NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE: • Wykształcenie minimum zawodowe; • Bardzo dobra organizacja pracy własnej; • Umiejętność pracy w zespole; • Gotowość do pracy w systemie zmianowym; • Zdolności manualne; • Dyspozycyjność; .OFERUJEMY: • Stawkę godzinową i odpowiednie warunki pracy; • Szkolenia stanowiskowe, możliwość awansu; • Pracę w systemie zmianowym; • Pracę w zespole młodych ludzi; • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie z branży Automotive jak i innych.

Numer telefonu: 575066106

Leave your comment