Gratka » PRACA » Administracja biurowa » Samodzielny Pracownik Biurowy Firmy Transportowej

Darmowe · Samodzielny Pracownik Biurowy Firmy Transportowej

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Czerwiec 18, 2024 5:39 am

Location: Czechowice-Dziedzice, slaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: •odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie sekretariatu zgodnie z przyjętymi standardami (organizacja pracy, komunikacja), •rzetelne prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów wychodzących oraz przychodzących, •organizacja podróży służbowych , •dbanie o właściwy obieg dokumentów pomiędzy Właścicielem a innymi działami firmy, •realizacja zadań zleconych np.- analiza, raportowanie, prezentacje itp., • bieżące wsparcie działu księgowości , •doradztwo i informowanie klientów o aktualnej ofercie firmy , •porządkowanie dokumentacji związanej z rejestracją samochodów, wszelkich napraw i przeglądów, kontrola terminów zbliżających się przeglądów, itp., •koordynowanie obiegu dokumentów i informacji, •ewidencja spraw, przygotowanie akt, •koordynowanie rozliczeń, Wymagania: •wykształcenie min. średnie, •wiedza lub zainteresowanie branżą transportową, • znajomość pakietu programów MS Office, • komunikatywność na najwyższym poziomie (w mowie i piśmie), • zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista, • umiejętność ustalania priorytetów, • umiejętność pracy pod presją czasu, • dynamizm w działaniu i znakomita organizacja stanowiska pracy, • systematyczność, sumienność, pełne zaangażowanie! Oferujemy: •zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, •możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, •praca od poniedziałku do piątku, •możliwość doskonalenia zawodowego. •Miejsce pracy Czechowice-Dziedzice

Numer telefonu: 577459138

Leave your comment