Gratka » PRACA » Sprzątanie » Sprzątaczka / Sprzątacz Z Orzeczeniem, Mikołów

Darmowe · Sprzątaczka / Sprzątacz Z Orzeczeniem, Mikołów

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Czerwiec 13, 2024 9:50 pm

Location: Mikołów, slaskie, Poland

⭕ OPIS STANOWISKA: Poszukujemy osób do pracy przy sprzątaniu biurowców. WYMAGANIA: - Orzeczenie o niepełnosprawności - CV (najlepiej ze zdjęciem) - Chęć do podjęcia pracy OFERUJEMY: - Umowa o Prace - Dostosowanie stanowiska pracy do potrzeb pracownika - Prowadzenie profesjonalnych rozbudowanych szkoleń dla pracowników - Zwrot kosztów za sprzęt specjalistyczny np okulary korekcyjne - Zwrot kosztów za leki - Zwrot kosztów za rehabilitacje - Wynagrodzenie + premie - Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, - Stałe godziny pracy, - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, - Miłą atmosferę pracy w prężnie rozwijającej się firmie, Prosimy o aplikowanie poprzez formularz: https://recrute.pl/praca/id/9550/Sprzataczka-Sprzatacz-z-orzeczeniem

Numer telefonu: 722524032

Leave your comment