Gratka » PRACA » Przedstawiciel handlowy » Zatrudnimy Przedstawicielkę Handlową

Darmowe · Zatrudnimy Przedstawicielkę Handlową

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Czerwiec 13, 2024 8:45 pm

Location: Lublin, lubelskie, Poland

⭕ OPIS STANOWISKA : - budowanie relacji z klientami - obsługa klientów firmy, oraz pozyskiwanie nowych klientów - monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji - dostarczanie zamówień do klientów - obszar działania (woj. lubelskie) WYMAGANIA : - samodzielność w działaniu - doświadczenie zawodowe (nie jest to warunek konieczny) - znajomość obsługi komputera - prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność) OFERUJEMY : - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - niezbędne narzędzia pracy Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem portalu. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami. Prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Numer telefonu: 727141410

Leave your comment