Gratka » PRACA » Przedstawiciel handlowy » Handlowiec / Specjalista Ds. Sprzedaży

Darmowe · Handlowiec / Specjalista Ds. Sprzedaży

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Czerwiec 29, 2024 5:15 pm

Location: Warszawa, mazowieckie, Poland

⭕ Zadania: - pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi kontrahentami, - nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych, - współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy. Wymagania: - znajomość języka angielskiego i / lub innych języków - doświadczenie w handlu (mile widziane doświadczenie w handlu surowcem: oleje, tłuszcze, zboża, czekolada,orzechy, produkty sojowe, skrobiowe i pochodne) - komunikatywność, przebojowość - silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie, - prawo jazdy kat. B, - dobra znajomość Microsoft Office. Oferujemy: - pracę w młodym zespole, z możliwością intensywnego rozwoju, - pełne szkolenie zawodowe, narzędzia niezbędne do pracy, - system wynagradzenia podstawa + premia, - wyjazdy służbowe, - udział w krajowych i zagranicznych targach towarowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Numer telefonu: 739036549

Leave your comment