Gratka » PRACA » Przedstawiciel handlowy » Doradca Klienta W Oddziale Euro Bank SA

Darmowe · Doradca Klienta W Oddziale Euro Bank SA

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Maj 11, 2024 2:50 pm

Location: Zielona Góra, lubuskie, Poland

⭕ Główne zadania: •sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku •realizacja indywidualnych planów sprzedaży •prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem) •wstępna weryfikacja wniosków kredytowych •osoby mające doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych mogą rozwijać się na stanowisku Opiekuna Klienta Wymagania: •wykształcenie min. średnie •doświadczenie w na stanowisku związanym ze sprzedażą usług finansowych •mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym •bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) •wysokie zdolności komunikacyjne •nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami Oferujemy: •pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym •stałe wynagrodzenie uzupełniane bardzo atrakcyjnym systemem premiowym •przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego •profesjonalne, bezpłatne szkolenia

Numer telefonu: 698881228

Leave your comment