Gratka » PRACA » Produkcja » Konstruktor Meblowy

Darmowe · Konstruktor Meblowy

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Maj 31, 2024 5:03 pm

Location: Bielsko-Biała, slaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Do osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie: - opracowywanie złożonych projektów stolarskich - wykonywania pomiarów pomieszczeń do realizacji zleceń - przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej na podstawie projektów - sporządzenia rozpisek mebli na części pierwsze oraz ich zamówienie (formatki, blaty, akcesoria meblowe, inne elementy potrzebne do składania mebli) - przygotowywanie projektów wykonawczych. - sporadyczne nadzorowanie prac stolarskich Wymagania: - praktyczne doświadczenie w branży meblarskiej (min. 2 lata) - umiejętność pracy w zespole - umiejętność podejmowania indywidualnych, szybkich oraz konkretnych decyzji - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - znajomość obsługi programów do projektowania mebli np. IMOS, AUTOCAD, PRO100. Oferujemy: - pracę w prestiżowej firmie na rynku meblarskim - zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę - szkolenia techniczne i produktowe - opiekuna stanowiska pracy

Numer telefonu: 663420273

Leave your comment