Gratka » PRACA » Produkcja » Frezer

Darmowe · Frezer

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Kwiecień 12, 2024 3:35 pm

Location: Olsztynek, warminsko-mazurskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: - Wykonywanie elementów do maszyn wg rysunków technicznych - Obróbka elementów metalowych i z tworzyw sztucznych zgodnie z dokumentacją - Optymalizacja czasu wykonywania elementów powtarzalnych Wymagania: -Wykształcenie techniczne lub zawodowe - Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego - Znajomość obsługi instrumentów pomiarowych - Bardzo dobra organizacja pracy - Bardzo duża dokładność i rzetelność - Mile widziane doświadczenie pełnienia funkcji brygadzisty Oferujemy: - Umowę o pracę na pełen etat - Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych Osoby zainteresowane proszone są o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. nr 133, poz. 883 z póź. zm.)

Numer telefonu: 796284932

Leave your comment