Gratka » PRACA » IT / telekomunikacja » Informatyk

Darmowe · Informatyk

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Czerwiec 29, 2024 8:58 am

Location: Dwikozy, swietokrzyskie, Poland

⭕ Główne zadania: • czuwanie nad bezpieczeństwem baz danych i powierzonych systemów Informatycznych, • dbanie o rozwój systemów bezpieczeństwa IT, • zapewnienie bezawaryjnego działania powierzonych systemów baz danych zgodnie z przyjęta przez firmę metodologią, • zapobieganie awariom i eliminowanie ich skutków, • wykonywanie przydzielonych zadań terminowo i z należytą starannością • przygotowanie sprzętu dla użytkowników, w tym instalacja i konfiguracja oprogramowania (stacje robocze, laptopy, tablety, telefony, drukarki) • instalowanie i konfigurowanie serwerów oraz urządzeń sieciowych Wymagania: • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym • Biegła znajomości systemów operacyjnych MS Windows • Obsługa systemów Microsoft Office • Znajomość obsługi systemów Microsoft SCCM • Umiejętność programowania w VB, SQL, .Net • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym • zaangażowanie i pasja w wykonywaniu powierzonych obowiązków Oferujemy • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie • Niezbędne narzędzia do pracy w tym komputer i telefon komórkowy

Numer telefonu: 573796268

Leave your comment