Gratka » PRACA » Hotelarstwo » Specjalista Ds.rozwoju Rynku I Obsługi Klientów Kluczowych

Darmowe · Specjalista Ds.rozwoju Rynku I Obsługi Klientów Kluczowych

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Czerwiec 21, 2024 10:14 am

Location: Międzyzdroje, zachodniopomorskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: - zarządzanie rynkiem sprzedaży usług kompleksu hotelowego nad morzem - realizacja założonych planów sprzedażowych - aktywna bezpośrednia obsługa sprzedaży dla segmentu klientów kuracyjnych - pozyskiwanie nowych klientów - współpraca z dotychczasowymi klientami, aktywizowanie i wspieranie klientów w korzystaniu z produktów i usług hotelu - nadzór nad wysoką jakością obsługi klienta - doradztwo dla klienta - administracja portali booking,HRS i innych - współtworzenie i aktywny udział w promocjach - umiejętność zarządzania budżetem i tworzenie planów sprzedaży w oparciu o strategię firmy - revenue management - praca według założonych standardów Wymagania: - bardzo dobra znajomość rynku usług hotelarskich i turystycznych - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - bardzo dobre umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne - umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu - wykształcenie kierunkowe (marketing, sprzedaż) - dobra organizacja pracy - dyspozycyjność - łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność prezentacji produktu - samodzielność w pracy, odpowiedzialność i wysoka etyka zawodowa - znajomość pakietu Office Oferujemy: - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy - zadaniowy system pracy - niezbędne narzędzia pracy

Numer telefonu: 781233317

Leave your comment