Gratka » PRACA » Hotelarstwo » Bieszczady - Manager, Kierownik Pensjonatu Z Zakwaterowaniem

Darmowe · Bieszczady - Manager, Kierownik Pensjonatu Z Zakwaterowaniem

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Kwiecień 29, 2024 7:37 pm

Location: Przysietnica, podkarpackie, Poland

⭕ Opis stanowiska: Kompleksowe zarządzanie obiektem hotelarsko - gastronomicznym Tworzenie i realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej pensjonatu o charakterze rekreacyjno-turystycznym. Budowanie i kierowanie zespołem pracowników oraz ich nadzór. Rekrutacja pracowników. Tworzenie produktów adekwatnych do potrzeb rynku z uwzględnieniem wysokiej opłacalności. Przygotowywanie raportów i analiz Wymagania: - znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem obiektu hotelarsko - gastronomicznego - doświadczenie w organizacji imprez, eventów oraz działań reklamowo - marketingowych - podstawy księgowości i spraw kadrowych - dobra znajomość biurowych programów i urządzeń - prawo jazdy kat B Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia - pracę w przyjaznej atmosferze z kompetentnym zespołem - możliwość realizacji swoich pomysłów - niezbędne narzędzia pracy (samochody, laptopy, telefony) - szkolenia - zakwaterowanie Kontakt: CV + List motywacyjny należy składać na adres mailowy tel. 600 - -

Numer telefonu: 577011371

Leave your comment