Gratka » PRACA » Finanse / księgowość » Księgowa Samodzielna

Darmowe · Księgowa Samodzielna

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Lipiec 30, 2024 1:49 am

Location: Dzierżoniów, dolnoslaskie, Poland

⭕ Opis stanowiska: - samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych (program księgowy REWIZOR GT) - weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym - analizowanie i weryfikacja zapisów na kontach księgowych - księgowanie operacji gospodarczych - sporządzanie ewidencji środków trwałych - obliczanie i przygotowywanie informacji o zaliczkach PIT, CIT - sporządzanie deklaracji podatkowych PIT i CIT - sporządzanie sprawozdań finansowych w przypadku rozliczania KH - przygotowywanie sprawozdań dla GUS i NBP - współpraca z organami podatkowymi - fakturowanie ( program R2 FAKTURY) - wykonywanie bieżących czynności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działu - inne prace księgowo-finansowe nie wymienione powyżej Wymagania - oczekiwania: - Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane ekonomiczne bądź pokrewne - Doświadczenie w księgowości osoby fizycznej, sp. z o.o. - Komunikatywność - Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki - Rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność Oferujemy: - Umowa na czas określony - Stałe godziny pracy (jedna zmiana) 8.00-16.00 - Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od posiadanych kwalifikacji Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie e-mailem CV z wpisaniem w temacie wiadomości: CV- KSIĘGOWOŚĆ Kontaktowy numer tel.: (748 - - Tynkal Usługi Budowlane Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami. W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883).”

Numer telefonu: 578458764

Leave your comment