Gratka » PRACA » Finanse / księgowość » Asytent/ka Głównego Księgowego Do Biura Rachunkowego

Darmowe · Asytent/ka Głównego Księgowego Do Biura Rachunkowego

Mark as spam misclassified duplicated expired offensive

Published date: Sierpień 5, 2024 9:06 am

Location: Radom, mazowieckie, Poland

⭕ Zakres obowiązków: - Pomoc w bieżących pracach głównego księgowego - Dekretacja i opisywanie dokumentów - Przygotowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego - Pomoc w sporządzaniu deklaracji - Współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, banki itp. - Inne prace biurowe Oferujemy: - Samodzielne stanowisko pracy - praca biurowa - Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji - Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy - Miłą atmosferę pracy Wymagania: Wykształcenie wyższe Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych Dyspozycyjność, samodzielność, łatwość przyswajania wiedzy oraz umiejętność organizacji pracy Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym dużym atutem Mile widziane osoby znające podstawy rachunkowości Treść dodatkowa: Oferta skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotni w UP w Radomiu Oferty zawierające CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ust. Z dnia 29.08.97.Dz.U.133 poz.883 CV należy przesłać za pomocą portalu. Wszystkim biorącym udział w procesie rekrutacji serdecznie dziękujemy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Numer telefonu: 662329046

Leave your comment